בלוג סקס keynoodle.com

רוצה להיות בפורנו

רוצה להיות בפורנו

פורנו הוא אחד הענפים השנויים ביותר במחלוקת של זמננו. הוא הפך פופולרי מאוד עם השנים, והוא נצפה ברחבי העולם.

לא קשה להבין מדוע גברים מסוימים ירצו להפוך לכוכבי פורנו. בתור התחלה, הם מקבלים תשלום על עשיית משהו שהם נהנים ממנו וזוכים לפגוש כמה מהנשים הסקסיות ביותר בעולם. המשכורות המשולמות עבור פורנו הן גם די טובות ויכולות להגיע עד 6 ספרות במקרים מסוימים.

אבל להיות כוכבת פורנו זה לא מתאים לכל אחד. מלבד הכספים, אתה צריך מנטליות מסוימת ורמה מסוימת של ביטחון. כוכבי פורנו צריכים להרגיש בנוח עם סקס מול מצלמה, שלא לדבר על גוף טוב וזין ענק.

אם אתה מרגיש שזו הקריירה בשבילך, הצעד הראשון הוא לקבוע איזה סוג של גישה אתה רוצה לנקוט. ישנן אפשרויות רבות; אתה יכול להשתמש ב- OnlyFans, לעבוד עם מפיקים מקצועיים, או סתם לעשות פורנו חובבים.

לא משנה באיזה מסלול תבחרו, אתם צריכים להיות בעלי ניסיון מיני רב. תצטרך להיות בעל ידע רב על תנוחות מין שונות, טכניקות ופטישים, על מנת להצליח בתחום זה. זה לא משהו שאתה יכול ללמוד בן לילה, אז הקפד לעבוד על זה קודם. אתה פשוט צריך לרכוש הרבה ניסיון בסקס. שים לב כי הסקס בפורנו הוא שונה מהסקס שאתה מכיר עם בת זוגך. הביצועים מרשימים יותר ונמשכים לאורך זמן, וחלק גדול מהתנוחות נעשה מתוך המחשבה על המצלמה. לכן כדאי להתאמן בסקס קשה יותר. תוכל לעשות זאת בעזרתן של נערות ליווי.  

לבסוף, זכור שיש הרבה אנשים בתעשיית הפורנו, ולכל אחד יש מטרות וציפיות שונות. אז קחו את הזמן לחשוב באמת על ההחלטה שלכם וודאו שאתם מרגישים איתה בנוח לפני שאתם ממשיכים.

נערות ליווי: העולם השנוי במחלוקת של חברות בתשלום

נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או עובדות מין, היו נושא של קסם וסקרנות במשך מאות שנים. בעוד המקצוע אולי קיים במשך זמן רב, זה…

נערות ליווי: העולם השנוי במחלוקת של חברות בתשלום

עולם הבלוגים הארוטיים: חקירת התופעה הגואה באינטרנט

בעידן הדיגיטלי של היום, האינטרנט הפך למרחב עבור אנשים להביע את מחשבותיהם, רעיונותיהם ודעותיהם בחופשיות. היא גם סיפקה פלטפורמה לאנשים לחקור את המיניות שלהם ולשתף…

עולם הבלוגים הארוטיים: חקירת התופעה הגואה באינטרנט

נערות ליווי: הבנת המקצוע העתיק ביותר בעולם

נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או חצרניות, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. מקצוע זה, לעתים קרובות לא מובן וסטיגמות, התפתח לאורך הדורות…

נערות ליווי: הבנת המקצוע העתיק ביותר בעולם