בלוג סקס keynoodle.com

פטישים מיניים: הגדרת ביטוי והגשמת תשוקות

פטישים מיניים: הגדרת ביטוי והגשמת תשוקות

מיליוני אנשים ברחבי העולם מתעוררים, בחלקים מגופם ומוחם, מפטישי מין; מה שהופך אותם לכוח מניע של עוררות ואנרגיה מינית. העדפות אלה נחשבות "יוצאות דופן", הן יכולות לנוע בין משיכה פשוטה לרגליים או אחרות שנראות קצת יותר מחוץ לנורמות התרבותיות, כמו ספורט ימי. המונח "פטיש" מתייחס לאובססיה והערצה של אובייקט או פעילות, כמו גם מידה מוגברת של עוררות מינית מאותו אובייקט או פעילות.

פטיש הוא לא משהו שצריך להתבייש בו. למעשה, הם יכולים להיות דרך מצוינת עבור שני מבוגרים בהסכמה לחקור ולהרחיב את הגבולות המיניים שלהם. פטישים מיניים באים לידי ביטוי ונחווים בדרכים רבות ושונות. אנשים לעתים קרובות לשלב את הפטיש הרצוי שלהם לתוך התשוקות המיניות שלהם או פנטזיות.

פטישים נפוצים במיוחד במערכות יחסים BDSM (שעבוד, משמעת, דומיננטיות/כניעה) כדרך עבור הדומיננטי להפגין שליטה על בן הזוג הכנוע. זוגות BDSM בדרך כלל משתמשים במשחק הפטיש כדי לחקור היבטים שונים של דינמיקת כוח, בין אם מדובר בהשפלה למשנה. חשוב ששני בני הזוג יתקשרו זה עם זה כדי לנהל משא ומתן על הפרטים של משחק הכוח הזה.

יש מגוון רחב של פטישים BDSM, כולל אך לא מוגבל מכות, משחקי תפקידים, להיות נבוך או מושפל, אקסהיביציוניזם, ו senffing. במערכות יחסים BDSM, פטישים אלה יכולים לכלול פעילות גופנית ולעתים קרובות לכלול אביזרים וסוגים שונים של חומרי קשירות.

כשמדובר פטישים סקס מסורתיים יותר, יש קטגוריות שונות רבות גם כן. פטישים נפוצים כוללים פטישיזם ברגל, הכולל עוררות מינית והנאה מכפות הרגליים, כמו גם חלקי גוף אחרים שאנשים מסוימים מוצאים מושכים. פטישיזם תחתונים הוא גם די נפוץ וכולל דברים כגון גרביים, מנעולים ועקבים גבוהים.

מציצנות נחשבת גם לסוג של פטיש וכוללת צפייה באנשים אחרים עוסקים בפעילויות מיניות מבלי שהם יהיו מודעים. מציצנים עשויים לגעת או לא לגעת או לתקשר עם המעורבים. אקסהיביציוניזם שונה ממציצנות בכך שהוא פעילות שבה האקסהיביציוניסט מבצע מעשים מיניים לקהל ציבורי או ציבורי למחצה.

פטישים פופולריים אחרים כוללים אומניסקסואליות, הכוללת פעילות מינית עם בני זוג גברים ונשים; פטישיזם, הכולל ציור, הלבשה, או בדרך אחרת, גירוי עצמי עם בגדים או חומרים הקשורים פטיש מסוים; ומשחק תפקידים, שבו אחד מבני הזוג או שניהם מחליפים תפקידים במהלך פעילויות מיניות.

לא משנה איזה סוג של פטיש מיני אתם חוקרים, חשוב לציין שחשוב לוודא ששני בני הזוג מרגישים בנוח עם הפעילות ושהתקשורת פתוחה ומוסכמת. שימוש נכון באמצעי בטיחות, כמו עיסוק במשחק BDSM עם "מילה בטוחה", צריך תמיד להינקט.

פטישים מסוימים של BDSM יכולים להיות מסוכנים, ולכן המעורבים צריכים לוודא שהם בקיאים בפרוטוקולי הבטיחות שיש לעקוב אחריהם. למרות שפטישים כשלעצמם אינם נחשבים מסוכנים או מזיקים, אם מישהו מרגיש לא בנוח או נאלץ להשתתף בפעילות שהוא לא מרגיש בנוח איתה, הם עלולים לעורר מצב מסוכן או מעוות רגשית.

פטישים מיניים יכולים לספק הזדמנות לזוגות לחקור את הגבולות הדינמיים שלהם ולגלות משהו אישי ייחודי ביניהם. זוגות רבים מוצאים את החוויות הללו כמאירות עיניים, ולעתים קרובות מהנות מאוד.

על ידי קביעת קווים מנחים לפטישים השונים שלך ויצירת סביבה בטוחה לחקור את האינטימיות בין בני זוג, אתה יכול למצוא את עצמך מתקרב אחד לשני. פטישים יכולים להיות חוויה מגרה להפליא והם דרך מצוינת להרחיב את החקירות שלך של מין וביטוי מיני.

לחקור את היופי והמגוון של העיר חיפה בישראל

ממוקם על חוף הים התיכון של ישראל, העיר חיפה היא פנינה נסתרת כי לעתים קרובות מתעלמים לטובת יעדי תיירות פופולריים כמו תל אביב או ירושלים.…

לחקור את היופי והמגוון של העיר חיפה בישראל

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של דירות דיסקרטיות: היסטוריה, השפעה ופרספקטיבות מודרניות

דירה דיסקרטית, הידוע גם בשם דירה דיסקרטית או דירה דיסקרטית, הוא מוסד שבו אנשים עוסקים בפעילות מינית תמורת כסף. בעוד הרעיון של דירות דיסקרטיות קיים…

לחקור את העולם השנוי במחלוקת של דירות דיסקרטיות: היסטוריה, השפעה ופרספקטיבות מודרניות

חולון: לחקור את פנינה נסתרת של ישראל

בלב מטרופולין תל אביב השוקק שוכנת פנינה נסתרת הממתינה להתגלות - העיר חולון. ממוקמת רק 20 דקות דרומית לתל אביב, עיר תוססת ודינמית זו מציעה…

חולון: לחקור את פנינה נסתרת של ישראל