בלוג סקס keynoodle.com

"לחקור את מעמקי הפנטזיות הארוטיות"

"לחקור את מעמקי הפנטזיות הארוטיות"

לכל אחד יש סט פנטזיות משלו – כאלה שגורמות לו להרגיש חי ומחשמל, כזה שמדליק אותו וגורם לו להרגיש חופשי. פנטזיות אלה מוחזקות עמוק ופרטי בתוך מוחנו כדרך להביא לנו הנאה וסיפוק. עם זאת, כדי להיחקר באמת, יש לשחרר פנטזיות ולאפשר להן להסתובב בחופשיות.

פנטזיות ארוטיות הן ממלכת פנטזיה כזו – כזו שמתחברת לרגשות העמוקים והראשוניים ביותר שלנו ומאפשרת לתשוקות הפנימיות ביותר שלנו להתממש. הם מגוונים מאוד באופיים, מכיוון שאין הגדרה אחת שמתאימה לכולם. חלקם עשויים לבחור לחקור תרחישים של בוס / מזכיר בעוד שאחרים עשויים לנטות לכיוון שעבוד ושליטה. אבל לא משנה מה הפרטים, פנטזיות ארוטיות מגשרות על הפער בין פנטזיה למציאות, ומאפשרות לנו לחקור את התשוקות המיניות העמוקות ביותר שלנו.

גם חקירת פנטזיות ארוטיות לא חייבת להיות מאיימת או מהממת. כל אחד צריך להרגיש בנוח לחקור את הפנטזיה שלו – בין אם זה לבד או עם בן זוג – בצורה בטוחה ובהסכמה. כדי להתחיל, כדאי לזהות תחילה איזה סוג של פנטזיה אתה מנסה לחקור. האם אתה מעוניין לחקור תרחישים הקשורים BDSM? מתנסים במשחקי תפקידים? או סתם לתבל פעילויות בסיסיות בחדר השינה? שאלות אלה יכולות לעזור להדריך אותך בגילוי נקודות ההנאה האישיות שלך.

לאחר שקבעת איזה סוג של פנטזיה תרצה לחקור, שיחה פתוחה עם שותף ו / או איש מקצוע יכולה להיות מועילה מאוד. חקירת פנטזיות יחד מאפשרת דיון אינטימי בנושאים כמו גבולות ומה מחוץ לתחום. חיוני לוודא ששני הצדדים מרגישים בנוח ובטוחים, מכיוון שחקירת כל פנטזיה מינית לעולם לא צריכה להיות מאולצת או לא נוחה בשום צורה.
פורטל מומלץ מוסקבה אסקורט

כדי לסייע בחקירה, ישנם אינספור כלים וגאדג'טים שיעזרו לך ו / או לבן זוגך להיכנס להלך הרוח של הפנטזיה. מנדנדות מין ועד כלי שעבוד, לא חסרות דרכים להוסיף תבלין לממלכת הפנטזיה שלכם. שקול לרכוש מגוון פריטים כגון כיסויי עיניים, אזיקים פרוותיים ושוטים כדי לשמור על דברים מעניינים. או אם אתם מרגישים נועזים במיוחד, קחו את זה לשלב הבא עם אוזניות ו-ויברטורים מבטלי רעשים.

שילוב של כלים פיזיים עם אווירה נהדרת הוא גם המפתח כדי לגרום לפנטזיה להרגיש פשוט מושלמת. ציור אמבט קצף, הדלקת נרות והשמעת מוזיקה הם בונה אווירה נהדר. בחרו משהו שמשקף את מצב הרוח שאתם מנסים לקבע – בין אם מדובר בשירים פעילים וקצביים, או במנגינות רכות ונינוחות.

לא משנה מה הפרטים של הפנטזיה שאתה חוקר, ישנם כללים אוניברסליים מסוימים שיש לזכור. שמרו תמיד על שיחה פתוחה וכנה, ואם משהו לא מרגיש נכון, סיימו את הפעילות מיד. יתר על כן, לעולם אל תשתמש בפנטזיות ארוטיות כאמצעי להפעיל כוח על מישהו. כמו בכל דבר, אל תעשו שום דבר שאתם לא מרגישים איתו בנוח.

חקירת פנטזיות ארוטיות היא דרך מצוינת להרחיב את התחום המיני של האדם. החל מתיבול חדר השינה ועד לשינוי האווירה בדרך חדשה לגמרי, פנטזיות ארוטיות יכולות להיות חוויה משחררת ומעצימה. עם השיחה הנכונה, האווירה הנכונה והכלים הנכונים, ניתן לחקור פנטזיות ארוטיות בבטחה ובאושר.

אוננות: הבנת ההנאה והיתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים

אוננות, או עינוג עצמי, היא פעולה של גירוי עצמי מיני לשם הנאה או סיפוק מיני. זוהי פעילות טבעית ומהנה וסוג של טיפול עצמי שיכול להוביל…

אוננות: הבנת ההנאה והיתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים

ניווט בין פטישי המין השונים

חקר פטישים מיניים הופך לחלק מקובל יותר ויותר בתרבות שלנו. אבל עם מגוון רחב כל כך של אפשרויות - מ-BDSM ועד משחקי אוכל, ממשחק חיות…

ניווט בין פטישי המין השונים

סקס מזדמן: הבנת ההשפעה הפסיכולוגית

ככל שתדירות מפגשי המין המזדמנים עולה, שני הצדדים המעורבים במישרין ובעקיפין צריכים להיזהר מההשפעות הפסיכולוגיות שיכולות להיות לכך. בעשורים האחרונים, הרעיון של סקס מזדמן הפך…

סקס מזדמן: הבנת ההשפעה הפסיכולוגית