בלוג סקס keynoodle.com

איך להכין פורנו ביתי

איך להכין פורנו ביתי

מחפשים דרך מהנה לתבל את הפעילויות שלכם בחדר השינה? אם אתה והשותף שלך מרגישים קצת הרפתקנים ומחפשים להכין פורנו תוצרת בית משלך, אז המדריך הזה הוא בשבילך. פורנו תוצרת בית יכול להיות דרך מצוינת להוסיף קצת חום והתרגשות לחיי המין שלך, תוך כדי להיות גם חווית למידה נהדרת עם מוצר סופי מהנה. אז, הנה איך להכין פורנו תוצרת בית משלך.

קודם כל, תצטרך להחליט על נושא לסרטון שלך. זה ייתן לך קצת כיוון ויקל עליך בכל הנוגע להחלטה על אביזרים, מיקום ותלבושות. זה גם יעזור לך להתמקד במה שאתה והשותף שלך יעשו ובאיזה סוג של זוויות להשתמש לצילומים הטובים ביותר.

לאחר מכן, תרצה להבין את התקציב שלך. פורנו תוצרת בית לא צריך להיות יקר, אבל כדי לקבל סרטון נראה טוב ומקצועי, אתה כנראה צריך להוציא קצת כסף. שוחח עם השותף שלך ולהחליט על מה שאתה יכול להרשות לעצמך להוציא, ולאחר מכן להתחיל לקנות כל אביזרים או תחפושות ייתכן שתצטרך.

לאחר שיש לך ערכת נושא וכל הציוד מוכן לפעולה, הגיע הזמן למצוא מיקום. זה יכול להיות בבית שלך, או אולי תרצה לשכור חדר במלון ליום. אם אתם מצלמים באותו חדר או חלל מספר פעמים, דאגו לשנות את הזוויות והתנוחות מהן אתם מצלמים, מכיוון שזה יגרום לזה להיראות מקצועי יותר.

סוף סוף, הגיע הזמן להתחיל לצלם! ייתכן שתרצה לעשות כמה טייקים חוזרים כדי לקבל את התמונות הטובות ביותר, אבל אל תשכח ליהנות וליהנות. ברגע שיש לך את המוצר המוגמר, פשוט להעלות אותו באינטרנט או לשמור אותו במיקום אחסון פרטי.

הכנת פורנו תוצרת בית יכולה להיות דרך נהדרת ליהנות ולחקור את המיניות שלך עם בן / בת הזוג שלך. אז אם אתם מרגישים אמיצים, למה שלא תנסו? 

אם אין לכם בת זוג, יתכן כי תתקשו למצוא שותפות. ישנם אנשים החושבים כי ניתן לצלם  נערות ליווי, אך חשוב למיין כי הדבר אסור, אלא אם כן תקבלו את הסכמתה. אך הדבר אינו מקובל במסגרת השירות שיש בו דגש גדול על דיסקרטיות הדדית. 

אוננות: הבנת ההנאה והיתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים

אוננות, או עינוג עצמי, היא פעולה של גירוי עצמי מיני לשם הנאה או סיפוק מיני. זוהי פעילות טבעית ומהנה וסוג של טיפול עצמי שיכול להוביל…

אוננות: הבנת ההנאה והיתרונות הבריאותיים הפוטנציאליים

ניווט בין פטישי המין השונים

חקר פטישים מיניים הופך לחלק מקובל יותר ויותר בתרבות שלנו. אבל עם מגוון רחב כל כך של אפשרויות - מ-BDSM ועד משחקי אוכל, ממשחק חיות…

ניווט בין פטישי המין השונים

סקס מזדמן: הבנת ההשפעה הפסיכולוגית

ככל שתדירות מפגשי המין המזדמנים עולה, שני הצדדים המעורבים במישרין ובעקיפין צריכים להיזהר מההשפעות הפסיכולוגיות שיכולות להיות לכך. בעשורים האחרונים, הרעיון של סקס מזדמן הפך…

סקס מזדמן: הבנת ההשפעה הפסיכולוגית